Jako osoba sceptyczna doświadczyłam zmian pod wpływem hipnozy. Jestem po 2 z 3 sesji indywidualnych. Podwyższenie własnej wartości, zniwelowanie leków, poczucia gorszości, oczyszczenie z traum oraz poprawa koncentracji. Serdecznie polecam!
185 wpisów.
Liczyłam na naprowadzenie dla zagubionej kobiety DDA (36lat) i Szczerze NIE wierzyłam że Ktoś do mnie trafi(wcześniej kilku
Niesprawdzonych psychologów,tarapeutow DDA),miałam nadzieję na to, że to mnie zmobilizuje ,że sprawi że ruszę z moim życiem do przodu ,a dostałam o wiele więcej...
Zaczęłam od rozmowy telefonicznej z Ewą-Ewa odezwała się do mnie bez opłacenia za rozmowę, to było niesamowite bo zazwyczaj terapeuci ,,mentorzy,,liczą każda minutę'$'.
Byłam bardzo zagubiona,jak dziecko we mgle.
Skorzystałam
z Rozmowy telefonicznej indywidualnej,sesji grupowej która trwa i z hipnozy. Ta ostatnia zmienia mnie z dnia na dzień,nawet nie wiem kiedy i jak to się dzieje że reaguje inaczej .
Czy polecam?
jeżeli Chcesz zawalczyć o siebie, to dla mnie na ta chwile Ewa wciąga mnie ze szpon ,,mojej wyobraźni,,która dla nas DDA płata ,,figla,,
Ewa to żywy ,,Przypadek ,, że się udaje,i w związku i indywidualnie i to jest chyba najważniejsze...to nie magia to Własną pracą i świadomość. Dajcie sobie czas ..dla siebie...
Ewa jest niesamowitą osobą. Która bardzo mi pomogła i pomaga. Rezerwujcie terminy na hipno bo szybko uciekają.
Z całego serca polecam sesje indywidualne i hipnoterapię - pomoc i wsparcie Ewy i innych jest nieocenione!
Serdecznie polecam!!!<3
